0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Czech Republic
Pro League
Tomek Batog
۳
۰
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۸:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۲
Tomek Batog
Finished
۰۵:۰۰
Milan Klement
۳
۲
Martin Sobisek
Finished
۰۷:۳۰
Jiri Louda
۱
۳
Denis Hofman
Finished
۰۸:۰۰
Zbynek Zientek
۱
۳
Zbynek Pagac
Finished
۰۰:۰۰
Martin Jirasek
۳
۲
Jan Vidourek
Finished
۰۰:۰۰
Jaroslav Prokupek
۱
۳
Marcel Pikous
Finished
۰۰:۰۰
Miroslav Barta
۰
۳
Marek Placek
Finished
۰۰:۰۰
Marek Placek
۳
۰
Jiri Hyrsl
Finished
۰۰:۳۰
Jan Vidourek
۱
۳
Vitezslav Malina
Finished
۰۰:۳۰
Zbynek Pagac
۳
۱
Dalibor Kolek
Finished
۰۰:۳۰
Marcel Pikous
۲
۳
Radim Pavelka
Finished
۰۰:۳۰
Jakub Levicky
۰
۳
Zbynek Zientek
Finished
۰۱:۰۰
Roman Polovka
۳
۱
Miroslav Barta
Finished
۰۱:۰۰
Filip Picka
۳
۲
Martin Jirasek
Finished
۰۱:۰۰
Milan Urban
۳
۰
Jaroslav Prokupek
Finished
۰۱:۰۰
Jakub Levicky
۰
۳
Dalibor Kolek
Finished
۰۱:۳۰
Marcel Pikous
۳
۱
Jaroslav Prokupek
Finished
۰۱:۳۰
Jiri Hyrsl
۱
۳
Miroslav Barta
Finished
۰۱:۳۰
Jan Vidourek
۳
۱
Vitezslav Malina
Finished
۰۱:۳۰
Martin Jirasek
۰
۳
Filip Picka
Finished
۰۲:۰۰
Zbynek Pagac
۳
۰
Zbynek Zientek
Finished
۰۲:۰۰
Milan Urban
۳
۱
Radim Pavelka
Finished
۰۲:۰۰
Marek Placek
۳
۰
Roman Polovka
Finished
۰۲:۰۰
Petr Oliver Korp
۱
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۲:۳۰
Tibor Batthyany
۲
۳
Jiri Louda
Finished
۰۲:۳۰
Karel Brozhik
۱
۳
Jiri Ruzicka
Finished
۰۳:۰۰
Tomek Batog
۳
۱
Milan Klement
Finished
۰۳:۰۰
Jiri Louda
۱
۳
Denis Hofman
Finished
۰۳:۳۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۲
Martin Sobisek
Finished
۰۳:۳۰
Petr Oliver Korp
۰
۳
Tomek Batog
Finished
۰۴:۰۰
Tibor Batthyany
۳
۲
Karel Brozhik
Finished
۰۴:۰۰
Martin Sobisek
۰
۳
Milan Klement
Finished
۰۴:۳۰
Denis Hofman
۳
۱
Jiri Ruzicka
Finished
۰۴:۳۰
Jiri Louda
۳
۱
Karel Brozhik
Finished
۰۵:۰۰
Milan Klement
۱
۳
Petr Oliver Korp
Finished
۰۵:۳۰
Jiri Ruzicka
۳
۱
Tibor Batthyany
Finished
۰۵:۳۰
Karel Brozhik
۲
۳
Denis Hofman
Finished
۰۶:۰۰
Tomek Batog
۳
۱
Martin Sobisek
Finished
۰۶:۰۰
Jiri Ruzicka
۱
۳
Jiri Louda
Finished
۰۶:۳۰
Milan Klement
۳
۰
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۶:۳۰
Denis Hofman
۱
۳
Tibor Batthyany
Finished
۰۷:۰۰
Martin Sobisek
۳
۱
Petr Oliver Korp
Finished
۰۷:۰۰
Tibor Batthyany
۳
۱
Jiri Ruzicka
Finished
۰۷:۳۰
Armenia
Armenia ITT CUP
Andranik Sahakyan
۱
۳
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۰:۱۰
Ararat Smoyan
۳
۰
Davit Mirzoyan
Finished
۰۱:۳۰
Armen Darbinyan
۱
۳
Ararat Smoyan
Finished
۰۶:۵۰
Armen Darbinyan
۲
۳
Davit Mirzoyan
Finished
۰۷:۵۰
Davit Mirzoyan
۰
۳
Ararat Smoyan
Finished
۰۹:۱۰
Europe
TT Elite Series
Michal Minda
۳
۲
Jakub Wozniak
Finished
۰۰:۱۵
Piotr Chodorski
۳
۰
Jakub Glanowski
Finished
۰۰:۳۰
Mateusz Burkacki
۳
۰
Wojciech Gluszek
Finished
۰۰:۴۵
Michal Galas
۳
۱
Makajew Maciej
Finished
۰۱:۰۰
Dawid Jendrysik
۰
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۱:۴۵
Jakub Lamperski
۰
۳
Slawomir Dosz
Finished
۰۲:۰۰
Mateusz Golebiowski
۱
۳
Pawel Piotrowski
Finished
۰۲:۳۵
Arkadiusz Mugowski
۱
۳
Matkowski Jakub
Finished
۰۲:۴۵
Makajew Maciej
۰
۳
Piotr Chodorski
Finished
۰۳:۰۰
Jakub Lamperski
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۳:۳۰
Matkowski Jakub
۱
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۳:۴۵
Arkadiusz Mugowski
۰
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۴:۱۵
Makajew Maciej
۱
۳
Pawel Piotrowski
Finished
۰۴:۳۰
Mateusz Golebiowski
۳
۲
Slawomir Dosz
Finished
۰۵:۰۰
Dawid Jendrysik
۱
۳
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۵:۱۵
Jakub Lamperski
۱
۳
Makajew Maciej
Finished
۰۵:۳۰
Matkowski Jakub
۳
۲
Wojciech Gluszek
Finished
۰۵:۴۵
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Makajew Maciej
Finished
۰۶:۳۰
Dawid Jendrysik
۰
۳
Matkowski Jakub
Finished
۰۶:۴۵
Wojciech Gluszek
۳
۱
Szymon Radlo
Finished
۰۷:۱۵
Pawel Piotrowski
۱
۳
Slawomir Dosz
Finished
۰۷:۳۰
Arkadiusz Mugowski
۰
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۸:۱۵
Makajew Maciej
۰
۳
Slawomir Dosz
Finished
۰۸:۳۰
Dawid Jendrysik
۰
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۸:۴۵
Jakub Lamperski
۳
۰
Pawel Piotrowski
Finished
۰۹:۰۰
World
TT-CUP
Filip Nemec
۳
۱
Marek Kulisek
Finished
۰۰:۲۰
Maksym Kukharuk
۳
۱
Igor Demchuk
Finished
۰۰:۲۵
David Jicha
۰
۳
Marek Fabini
Finished
۰۰:۵۰
Anatoly Zapletnyuk
۳
۲
Aleksandr Medvedev
Finished
۰۰:۵۵
Filip Nemec
۳
۱
David Jicha
Finished
۰۱:۲۰
Oleh Formaziuk
۲
۳
Igor Demchuk
Finished
۰۱:۲۵
Marek Kulisek
۰
۳
David Jicha
Finished
۰۱:۵۰
Maksym Kukharuk
۱
۳
Anatoly Zapletnyuk
Finished
۰۱:۵۵
Marek Fabini
۰
۳
Filip Nemec
Finished
۰۲:۲۰
Oleh Formaziuk
۳
۰
Aleksandr Medvedev
Finished
۰۲:۲۵
Anatoly Zapletnyuk
۳
۲
Igor Demchuk
Finished
۰۲:۵۵
Oleh Formaziuk
۳
۱
Anatoly Zapletnyuk
Finished
۰۳:۲۵
Maksym Kukharuk
۳
۱
Aleksandr Medvedev
Finished
۰۳:۵۵
Oleh Formaziuk
۰
۳
Maksym Kukharuk
Finished
۰۴:۲۵
Aleksandr Medvedev
۳
۲
Igor Demchuk
Finished
۰۴:۵۵
Oleh Formaziuk
۳
۰
Aleksandr Medvedev
Finished
۰۵:۳۵
Anatoly Zapletnyuk
۳
۲
Maksym Kukharuk
Finished
۰۵:۵۵
Yarovoy Viacheslav
۳
۱
Kukava Nodar
Finished
۰۹:۲۰
Puhach Prokhor
۱
۱
Bogdan Zaika
inprogress
۰۹:۲۵
Ukraine
Ukraine Win Cup
Sergey Buluy
۳
۱
Igor Akimov
Finished
۰۰:۳۰
Dmitriy Derevinskiy
۰
۳
Igor Akimov
Finished
۰۱:۳۰
Dmitriy Derevinskiy
۳
۰
Sergey Buluy
Finished
۰۲:۳۰
Oleg Saenko
۰
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۳:۰۰
Sergey Kireev
۱
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۴:۳۰
Oleg Saenko
۱
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۵:۰۰
Aleksandr Horoshko
۳
۱
Oleg Saenko
Finished
۰۶:۰۰
Aleksandr Horoshko
۳
۱
Sergey Kireev
Finished
۰۷:۳۰
Sergey Kireev
۲
۳
Oleg Saenko
Finished
۰۸:۰۰
Artem Maksimenko
۳
۰
Oleksandr Ivashkin
Finished
۰۹:۰۰
Anton Yolkin
۱
۰
Konstantyn Kirsanov
inprogress
۰۹:۳۰
Russia
Liga Pro
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۰
Anton Gerasimov
Finished
۰۱:۰۰
Ilyas Shakirov
۳
۱
Vasily Shirshov
Finished
۰۱:۱۵
Roman Astreev
۳
۰
Vladimir Staroverov
Finished
۰۱:۱۵
Oleg Kutuzov
۳
۱
Roman Zelenskii
Finished
۰۱:۳۰
Sergey Myagkov
۳
۲
Mikhail Marchenko
Finished
۰۱:۴۵
Vladislav Chakhur
-
-
Nikolay Zhurba
inprogress
۰۱:۴۵
Anton Gerasimov
۱
۳
Alexey Vlasov
Finished
۰۲:۰۰
Vasily Shirshov
۳
۱
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۲:۱۵
Vladimir Staroverov
۳
۲
Ivan Pandur
Finished
۰۲:۱۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۲
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۲:۳۰
Roman Astreev
۳
۰
Sergey Myagkov
Finished
۰۲:۴۵
Ilyas Shakirov
۳
۲
Vladislav Chakhur
Finished
۰۲:۴۵
Alexey Vlasov
۱
۳
Roman Zelenskii
Finished
۰۳:۰۰
Ivan Pandur
۱
۳
Mikhail Marchenko
Finished
۰۳:۱۵
Tyinchtyik Turabekov
-
-
Nikolay Zhurba
inprogress
۰۳:۱۵
Anton Gerasimov
۳
۱
Oleg Kutuzov
Finished
۰۳:۳۰
Vladimir Staroverov
۳
۰
Sergey Myagkov
Finished
۰۳:۴۵
Vasily Shirshov
۳
۰
Vladislav Chakhur
Finished
۰۳:۴۵
Roman Zelenskii
۱
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۴:۰۰
Mikhail Marchenko
۰
۳
Roman Astreev
Finished
۰۴:۱۵
Nikolay Zhurba
-
-
Ilyas Shakirov
inprogress
۰۴:۱۵
Oleg Kutuzov
۳
۱
Alexey Vlasov
Finished
۰۴:۳۰
Sergey Myagkov
۰
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۴:۴۵
Vladislav Chakhur
۳
۲
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۴:۴۵
Roman Zelenskii
۳
۰
Anton Gerasimov
Finished
۰۵:۰۰
Mikhail Marchenko
۱
۳
Vladimir Staroverov
Finished
۰۵:۱۵
Nikolay Zhurba
-
-
Vasily Shirshov
inprogress
۰۵:۱۵
Alexey Vlasov
۲
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۵:۳۰
Ivan Pandur
۳
۲
Roman Astreev
Finished
۰۵:۴۵
Tyinchtyik Turabekov
۱
۳
Ilyas Shakirov
Finished
۰۵:۴۵
Vasily Shirshov
۳
۱
Ilyas Shakirov
Finished
۰۶:۴۵
Roman Astreev
۰
۳
Vladimir Staroverov
Finished
۰۶:۴۵
Valery Kutin
۲
۳
Oleg Kharlakin
Finished
۰۹:۰۰
Serguei Khomutov
۲
۲
Nikita Lyfenko
inprogress
۰۹:۱۵
Dmitriy Kugurushev
۲
۱
Alexander Kolmin
inprogress
۰۹:۱۵
Vyacheslav Chernov
۱
۰
Andrey Zabrodin
inprogress
۰۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید